Dobrze znany wszystkim duet Dolce&Gabbana, od lat rozpieszcza nas perfumami, które zaraz po premierze stają się hitem i zajmują wysokie miejsc w rankingach luksusowych zapachów. W czym tkwi sekret DG? I jak to jest możliwe, że za każdym razem zaskakują?

Doskonale wszystkim znany włoski dom mody, nieprzerwanie działa od 1985 roku. Od tamtej pory, charakteryzują się delikatnym ale wyrazistym stylem oraz perfekcją przy tworzeniu zapachów, które zamknięte są w urzekających (choć niewymyślnych) flakonikach. Perfumy tych włoskich projektantów są nie tylko klasyczne, ale również niezwykle oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Nuta serca, głowy i bazy

Warto wiedzieć, że perfumy Dolce Gabbana są robione z najwyższą starannością przez najlepszych projektantów zapachów. Idealnie dobrane proporcje składników sprawiają, że w ich czołowych produktach dla kobiet, wyczuwalne są niezwykłe akordy, na które składają się m.in.:

  • karmel;

  • wanilia;

  • tuberoza;

  • bursztyn;

  • cytrusy.

Wszystko to jest połączone w idealnych proporcjach, aby w konsekwencji uzyskać uwodzicielskie, tajemnicze, delikatne a zarazem drapieżne zapachy, którym nie sposób się oprzeć.

Męski świat według Dolce&Gabbana

I choć Dolce&Gabbana częściej tworzą zapachy dla kobiet, nie brakuje też klasycznych perfum dla mężczyzn, które cechują się wyjątkową wytrzymałością i bardzo płynnym przechodzeniem poprzez nutę głowy, serca aż do tła, czyli nuty bazy. Propozycje dla mężczyzn od D&G, od lat zajmują pierwsze miejsca w rankingach (wraz z Salvadorem Dali, perfumami, które do dziś wzbudzają skrajne emocje), gdzie z dumą rywalizują o miano najpiękniejszych zapachów męskiego świata.