Orientalne nuty zapachowe są jednymi z najczęściej kupowanych perfum w Polsce. Ich nieco ciężka woń oraz wyrazisty zapach, który długo utrzymuje się na skórze sprawia, że kobiety bardzo często decydują się na ich zakup.

Na co dzień i na specjalne okazje

Jeśli mówimy o najpiękniejszych zapachach, nie sposób pominąć Euphorię, perfum zaprojektowane przez najlepszych specjalistów, którzy kilka lat pracowali nad stworzeniem zapachu pełnego wdzięku oraz klasy. Jest to połączenie orientu z nutą orzeźwienia, co w ostateczności daje efekt świeżości i lekkości. Dodatkowym atutem jest to, że zapach jest niesamowicie wyraźny i jedyny w swoim rodzaju, dlatego pasuje zarówno do używania na co dzień jak i przy większych okazjach oraz na wieczorne spotkania. Euphoria ponadto cechuje się:

  • pięknym flakonikiem (inspiracją przy jego projektowaniu był kwiat orchidei);

  • zmysłowym zapachem;

  • mocną i wyrazistą nutą orientalną;

  • wyczuwalną delikatną wonią lotosu i czarnej orchidei;

  • długo utrzymującym się zapachem.

Euphoria i Versace – para idealna?

Najwięksi znawcy perfum uważają, że kobieca Euphora najlepiej dopełnia się z Versace, perfumami męskimi o równie zmysłowych orientalnych nutach zapachowych. Delikatne mieszanie się tych dwóch zapachów sprawia, że całość wydaje się niesamowicie pociągająca, elegancka i tajemnicza, dlatego ten zestaw jest tak chętnie wybierany przez pary. Jeśli zatem zależy nam na tym, aby dopasować zapach do swojej drugiej połówki, ten duet może okazać się idealny.